AFT Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım LTD. ŞTİ.

Fuar Alanları

Antalya Expo Center Fuar Merkezi
 • Web Sitesi
 • +90 (242) 462 20 00
 • Pınarlı Beldesi 07110 Aksu
  Antalya

Expo Center Fuar Merkezi

Antalya

AEC 65.000 metrekare alan üstüne kurulmuş olup, kapalı stand alanı iki katta toplam 40.000 metrekaredir. İki kat birbirine hem çift yönlü yürüyen merdivenlerle hem de dört köşeden merdivenlerle bağlıdır. Ana salonlarının kolonsuz mimari tarzıyla Antalya Expo Center, sektörel fuarlar, spor aktiviteleri, konserler, sinema düzeninde 10.000 kişiye kadar ve kongre düzeninde 4.000 kişiye kadar kapasitede kongreler yapmaya çok uygundur. Merkezimiz, 6 ana salonu, 800 kişiye kadar oturma kapasiteli değişik büyüklükte 18 panel, komisyon ve çalışma odaları, 800 araç kapasiteli otoparkıyla, çağdaş bir kompleks olarak hizmet vermektedir.

AEC'nin uluslararası havaalanına uzaklığı sadece 2 km'dir. Kongre ve fuar katılımcılarının 20 km'lik çember içerisinde çok yeni 5 yıldızlı Resort Oteller, spor ve sağlık altyapılarına sahip konaklama tesisleri ve şehir otellerinde kalmaları çok kolaydır. Buna karşılık bugüne kadar ancak İstanbul'da yapılabilen fuarlarda, Anadolu işadamının gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak bulunmaları her yıl artan bir maliyet olarak görülmektedir.

Sabancı Cam Piramit Kongre ve Sergi Sarayı
 • Web Sitesi
 • +90 (242) 238 54 44
 • 100. Yıl Bulvarı
  Kültür Park İçi

Sabancı Cam Piramit Kongre ve Sergi Sarayı

Antalya

2000'li yıllarda Türkiye'ye fuar ve kongre merkezi olarak damgasını vuran Antalya, ilk fuar ve kongre merkezine 1 Ekim 1997 tarihinde kavuştu. Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi'nin temeli 30 Temmuz 1996 tarihinde atıldı. 1 Ekim 1997 tarihinde Altın Portakal Film Festivali etkinlikleri sırasında açıldı ve XI. Dünya Ormancılık Kongresi'ne ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 4500 metrekarelik bir alana oturan yapı, bodrum ve zemin kat olmak üzere iki katlıdır. Üzeri renkli ısıcamlı piramit uzay çatı ile örtülmüştür. Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi'nde 2500 kişilik Toros, 440 kişilik Meltem ve 330 kişilik Düden salonu vardır. Konferans ve kongre amaçlı düzenlenen Toros Salonu'nda ayrıca 1500 stand kapasiteli sergi ve ihtisas fuarları da yapılabilmektedir. Tüm salonlar ileri teknolojinin sağladığı ses ve ışık düzenleriyle donatılmıştır. Zemin katın üzeri renkli ısıcamlı Piramit uzay çatı ile örtülmüştür. Piramitin yerden yüksekliği 22.76m olup, 5710 m2 ısıcam ile kaplanmıştır. Yapının hemen dışında 2500 m2 büyüklüğünde 4 adet dairesel şekilli süs havuzu vardır ve bina bu havuzlarla çevrilidir. Binaya bu havuzlar üzerindeki köprülerle dört ayrı yönden giriş vardır. Yapıda bulunan üç adet salondan en büyüğü zemin kattaki Toros Salonu'dur. Diğerleri sırasıyla bodrum kattaki Meltem ve Düden Salonu'dur.

 Alanya Park Kestel
 • Web Sitesi
 • +90 (242) 518 13 00
 • Dimçayı Mahallesi
  Kestel

Alanya Park Kestel

Antalya - Alanya

Alanya Kestel'de bulunan Alanya Park, gokart pisti olarak faliyete başlamış ve bu konuda hizmet vermektedir. 2011 yılından itibarende mevcut faaliyet konusunun dışında fuar organizasyonları için de kullanılmaya başlanmıştır. Alanya'da fuar düzenlenecek büyüklükte başka bir alan olmaması nedeniyle tamamen kapalı olan bu alan fuar organizasyonlarının düzenlenmesi yönünde de hizmet vermektedir.

Dimçayı yolu üzerinde bulunan Alanya Park Tesisleri şehir merkezine 5 km mesafede Alanya - Gazipaşa güzergahında bulunmaktadır. Toplam 4600 m2 kapalı alanı, kafeteryası, Dim Çayı kenarındaki bahçesi, zemini tamamen 1. sınıf beton kaplamalı ve 8 metrelik tavan yüksekliği ile küçük bir fuar alanı konseptindedir.