AFT Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım LTD. ŞTİ.

Haber Detay

Alanya Auto Show 2014'ün ardından

Alanya Auto Show 2014'ün ardından

Antalya’da düzenlediğimiz Auto Show Fuarları’nın coşkusunu Alanya’ya taşımak hedefiyle düzenlenen fuarın katılımcı oto bayilerinin tamamını Antalya firmaları oluşturmuş, katılımcı bayiler Alanya’daki ziyaretçi potansiyelini önemseyerek fuar için hazırlanmışlardır. Ziyaretçi sayısı beklenenden az olmakla birlikte özellikle hafta sonu yaşanan yoğunluk, firmaların yaptığı satış ve anlaşmalar fuardan memnun ayrılmalarını sağlamıştır.

Yapılacak olan organizasyonlarının başarısının sadece fuarı düzenleyen firma ve katılımcılar açısından değil, tüm Alanya'nın başarısı olarak görülmesi gerektiği, bu düşüncelerle ileriki yıllarda Alanya fuarlarına sektör temsilcileri ve halkın ilgisinin mutlaka artacağını öngörüyor ve bunu temenni ediyoruz.

Açılış töreni Alanya Protokolü ile basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşen ve 12 Otomotiv markasının yer aldığı fuarda 36 binek, 11 ticari, 25 motosiklet, 1 off-road olmak üzere 73 araç sergilenmiştir. 2.sini düzenlediğimiz fuarın oluşum sürecinde desteklerini gösteren Alanya Kaymakamlığı, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere tüm kurumlara ve fuarın tanıtımı konusunda destek veren basın ve medya kuruluşlarına teşekkürlerimizi sunarız.